Nasze podstawy pod silniki są wykonane z ocynkowanej stali.  Łatwe w montażu, uniwersalne rozwiązanie, które po przesunięciu silnika zachowa współosiowość.

W ofercie posiadamy podstawy pod różne rodzaje silników.

Jest to ekonomiczne rozwiązanie, pozwalające na zastosowanie w kołach tulei Taper Lock.

Wykonanie w kole otworu pod tuleję TL jest skomplikowane i stosunkowo drogie. Można ten problem rozwiązać dzięki Tulei MSC/MSB. Jest  to element, który poprzez wspawanie go w koło umożliwia zastosowanie tulei Taper Lock.

W ofercie posiadamy wiele typów i wielkości, w zależności od rozmiaru tulei jakiej chcemy użyć.

Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, szczególnie często stosowane są w przypadku połączeń piasta-wał. Największą zaletą tulei BK jest fakt, że po zaciśnięciu na wale, wyeliminowane zostają jakiekolwiek luzy.

Tuleje oferowane przez TWP cechują się różnymi wielkościami otworów przy jednakowej średnicy zewnętrznej. Pierścienie można łatwo zamontować i zdemontować. Ich jakość odpowiada restrykcyjnym normom, a czas dostawy jest skrócony do minimum.

W Naszej ofercie znalazły się również tuleje BK wykonane ze stali nierdzewnej . Zasada działania jest dokładnie taka sama jak w przypadku tulei ze stali zwykłej.

Dzięki zastosowanemu materiałowi, tuleje mogą pracować wszędzie tam, gdzie wymagana jest ochrona przed korozją.

Tuleje Taper Lock, zwane inaczej tulejami Taper Bush to tuleje, których zadaniem jest mocowanie kół napędowych na osiach silników. Dzięki tulejom Taper Lock możliwe jest wycentrowanie koła na wale, którego średnica wynosi od fi 10 mm do fi 125 mm. W ofercie TWP znajdują się tuleje w rozmiarach od 1008 do 5050.

Układy przeniesienia napędu wymagają elementów mocujących, które utrzymają całą konstrukcję we właściwym położeniu. Elementami tymi są tulejki zaciskowe różnych typów, a także tuleje rozprężne. Tuleja zaciskowa ściska elementy i ma za zadanie zapewnić im dokładny sposób mocowania. Rozprężna mocuje elementy na zasadzie rozprężenia między nimi.  Jest to rozwiązanie uniwersalne, a wiele dostępnych rodzajów tulejek z pewnością ułatwi dobór odpowiedniego elementu.

Tuleje Taper Lock (Taper Bush) są z kolei przeznaczone do montażu w kołach z dedykowanym otworem.