Piloty

Łatwy dostęp i inteligentne sterowanie są tak samo ważne, jak posiadanie odpowiedniego systemu elektrycznego siłownika liniowego. TiMOTION jest liderem w branży w dziedzinie systemów sterowania siłownikami liniowymi, które zapewniają różnorodne funkcje za naciśnięciem jednego przycisku. Oferujemy szeroką gamę opcji odpowiednich do zastosowań w różnych dziedzinach, od ergonomicznych mebli biurowych, przez bezpieczny i regulowany sprzęt do placówek opieki zdrowotnej, po zastosowania przemysłowe.

Siłowniki elektryczne

TiMOTION jest liderem w zakresie technologii, które sprawiają, że automatyzacja jest łatwiejsza, płynniejsza i bardziej wydajna. Dzięki naszym  elektrycznym siłownikom liniowym jesteśmy w stanie spełnić specyficzne wymagania projektowe dla niezliczonych branż produkcyjnych. Specjalizujemy się w liniowych systemach napędowych, które ułatwiają życie zarówno konsumentom, jak i przemysłowi. Zobacz naszą pełną listę produktów poniżej i przeczytaj więcej o tym, jak produkty TiMOTION rewolucjonizują sposób, w jaki producenci tworzą wysokiej jakości produkty końcowe.

Sterowanie

TiMOTION produkuje szeroką gamę skrzynek kontrolnych, aby zapewnić idealne dopasowanie do aplikacji producentów. W zależności od wymaganych komponentów i funkcjonalności aplikacji, można napisać niestandardowe oprogramowanie do zarządzania różnymi ruchami, których oczekuje się od całego systemu.

Zapoznaj się z naszą listą produktów poniżej i czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o naszych wysokiej jakości opcjach do skrzynek kontrolnych.

Zasilacze

Jako wiodący dostawca elektrycznych systemów napędów liniowych dla producentów, TiMOTION dostarcza źródła zasilania i inne powiązane akcesoria niezbędne do skompletowania całego systemu. Produkujemy i dystrybuujemy te komponenty dla producentów w niezliczonych branżach — od mebli domowych i biurowych po sprzęt medyczny. Nasze wysoce wydajne zasilacze są wykorzystywane w szerokiej gamie urządzeń z siłownikami liniowymi. Zobacz pełny wybór zasilaczy wymienionych poniżej. Kliknij każdy element, aby uzyskać dodatkowe informacje i czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o różnicy w TiMOTION.