O firmie

TWP Sp. z o.o. To firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku Polskim. Naszym celem jest ciągły rozwój Naszej oferty, tak, by nasi klienci mieli bezpośredni dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dążenie za postępem to jedno, drugim, w zasadzie najważniejszym celem Naszej działalności jest zadowolenie Naszych klientów, zrozumienie ich potrzeb, tak, by skutecznie i terminowo zaspokoić ich wymogi. Jest to możliwe dzięki Naszemu doświadczonemu i zawsze dostępnemu dla Naszych klientów zespołowi specjalistów.

Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów spółka TWP postawiła sobie za cel kompleksową obsługę klienta. Jesteśmy gotowi, by poprowadzić klienta od jego pomysłu przez dobór najlepszych rozwiązań aż do dostawy gotowego produktu. Na każdym z etapów dokładając wszelkich starań, by proces ten był jak najkrótszy.

Naszym klientom proponujemy również gotowe rozwiązania logistyczne, tworząc bufor produktowy na naszym magazynie, tak by zapewnić ciągłość dostaw dla stałych odbiorców. Dotyczy to nie tylko rozwiązań katalogowych, a przede wszystkim tych wykonanych specjalnie dla klienta.

Oferta produktowa TWP jest regularnie poszerzana i aktualizowana tak, by zaspokoić nawet najbardziej skomplikowane wymagania Naszych klientów. Współpracując z wieloma producentami sprężyn gazowych czy łańcuchów jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie nie tylko ze względu na parametry techniczne, ale także ze względu na jakość czy budżet klienta.

Posiadamy również bardzo szeroki wachlarz sprężyn gazowych, które znajdą zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, np:

  • medycznym (siłowniki nierdzewne, blokowane)
  • meblowym (sprężyny do okuć)
  • automotive (siłowniki do konstrukcji specjalistycznych)

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości e-mail.